דיאטה עם מוצרי הרבלייף

לפי נתונים של משרד הבריאות, היום כ- 70% מהאוכלוסיה סובלים ממשקל גבוה הנגרם בעיקר בגלל צריכה של מזון לא נכון או לא בריא כגון סוכרים, פחממות ומאכלים אחרים המובילים את האדם למשקל גבוה ולא רצוי.

על מנת לשמור על משקל גוף תקין צריך לפקח על האוכל שאנו צורכים ובנוסף לשומר על אורח חיים בריא בעזרת ספורט, דיאטה, שמחת חיים וכדומה. דיאטת הרבלייף מאפשרת הרזייה בריאה לגוף ומאוזנת, זאת תוך כדי שמירה על אכילה נכונה ומאוזנת.

תפריט יומי

מאפייני דיאטה זו מבוססים בראש ובראשונה על איזון תזונתי. איזון התזונתי מביא לתזונה נכונה ויכול לשפר משמעותית תופאות לוואי כגון כאבי בטן, עייפות וכדומה. האיזון התזונתי עוזר בצורה ישירה להיפטר ולהוציא רעלים מהגוף ולאט לאט מתחיל תהליך בגופנו של ירידה במשקל בצורה בטוחה.

מה שותם בבוקר?

על מנת להצמד לכללי הדיאטה מומלץ לשתות שייק של הרבלייף. את השייק מומלץ לשתות חצי שעה לאחר שקמתם מהשינה. שייק זה מזין משמעותית את הגוף והוא מכיל 18 מינרלים וויטמינים ובנוסף 20 גרם של חלבון. את השייק אפשר להכין בעזרת שייקר הגורס את המרכיבים.

טיפ להכנת שייק טעים במיוחד – על מנת שהשייק יהיה טעים במיוחד מומלץ להוסיף בננה, תמר, יוגרוט, נס קפה, אפרסק, גרנולה ועוד.

ארוחת עשר

לא רק ילדים – ארוחת עשר היא לא רק לילדים אלא גם לבוגרים. ארוחת העשר תיכלול מעדן דיאט, פרי בתוספת שקדים. למי שרוצה ארוחה כבדה יותר יכול לאכול כריך עם לחם קל בתוספת של גבינה קלה, ביצה קשה, טונה (במים וללא מיונז) ומשקה צמחים של הרבלייף.

ארוחת צהריים

ארוחה זו תהיה הכבדה ביותר בשעות היום ותכיל את המרכיבים המזינים ביותר. ארוחה זו צריכה להכיל בשר או תחליפי בשר למי שצמחוני או טבעוני. ניתן לבחור בשר בקר רזה ללא שומן, עוף נקי, דג מבושל על הגריל וסלט ירוק. ארוחה בה המנה העיקרית היא בשרית והתוספת היא מנת סלט נחשבת לארוחה מזינה מאד ואפילו מומלצת מאד.

ארוחת ביניים

בין לבין – יש חשיבות לארוחה זו, ארוחה זו תעזור לתחושת הרעב להיעלם ותצמצם משמעותית נשנושים לא רצויים. בארוחה זו ניתן לאכול חטיף הרבלייף או לחילופין פרי עסיסי.

ארוחת הערב

יש אנשים האוכלים בשעות הערב ארוחות גדולות הכוללות תוספות שונות, תפיסה זו שגוייה מהיסוד. ארוחת ערב צריכה להיות ארוחה קלה וזאת על מנת להקל על הקיבה במהלך הלילה. בארוחת הערב מומלץ לאכול סלט עם גבינה או לחילופין שייק הרבלייף העוזר להזין את הגוף באנרגיות.

לסיכום

דיאטה היא תהליך שבדרך כלל מרתיע אנשים רבים, בפועל הרעיון בדיאטה הוא די פשוט. אין שום הגבלה במה לאכול או לא לאכול הדבר החשוב ביותר הוא אכילה מסודרת, שאר הדברים יבואו באופן טבעי. בתיאבון ובהצלחה.

פורסם בקטגוריה תזונה ודיאטה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.