בזכות שירותי משלוחים ברמת גן – רזיתי!

אם אתם משפשפים את העיניים ולא מאמינים לנוכח קריאת הכותרת אז דעו שאתם ממש לא לבד! כל מי שאני מספר לו שבזכות שירותי משלוחים ברמת גן השלתי כ-15 קילוגרמים עודפים!!!! חושב שאני עובד עליו. אבל אני ממש ממש לא עובד על אף אחד. הסיפור שלי הוא אמיתי, מהחיים. לי אישית זה קרה תודות לשירותי משלוחים ברמת גן של מסעדות בריאות, אבל זה יכול לקרות לכל אחת ואחד, בכל עיר אחרת… בעולם.

רבים לא מעריכים נכון את ערכה של נוחות, במיוחד כאשר מדובר על מעבר לאורח חיים בריא או כאשר רוצים להצר היקפים. אבל כאשר החלו להפתח מסעדות בריאות ברמת גן (שם אני מתגורר ועובד) החיים שלי הפכו להרבה יותר נוחים והם השתנו לבלי היכר.

כמי שחסר כל חוש קולינארי ומצליח לקלקל אפילו חביתה תמימה, משלוחי מזון היו תמיד חלק אינטגרלי מהיום יום שלי. בעבר נאלצתי להסתפק במשלוחי מזון מהיר ואם לומר את האמת אף פעם לא האמנתי שמזון בריא יכול להיות גם טעים. אבל בשנים האחרונות, עם העלייה במודעות לתפריט מזין ובריא לצד גדילת ההיצע של מסעדות בריאות בארץ, שיניתי את דעתי מקצה לקצה, והתוצאות לא אחרו להגיע.

אז נכון, מחקרים רבים שנערכו בעשורים האחרונים מראים שעדיף להכין בעצמנו את האוכל שאנחנו אוכלים, שכן כך יש לנו אפשרות לשלוט במרכיבים ויכולת לוודא שחומרי הגלם אכן בריאים. אך נראה שמחקרים אלו לא בדקו מה קורה עם אנשים שאין להם זמן או כישורים לבשל אך מקפידים לקבל משלוחי מזון ממסעדות המתמחות במאכלי בריאות.

על פי המחקר שערכתי על עצמי המעבר למשלוחי אוכל בריא יניב את אותן התוצאות כשל אלו שעברו להכין בעצמם את האוכל הבריא. אז אם אין לכם זמן מיותר במהלך היום, אם אין לכם כישורי בישול או אם אתם סתם אוהבים להתפנק ועדיין ברצונכם לרזות ולשמור על אורח חיים בריא – משלוחי מזון ממסעדות בריאות הוא הפתרון המושלם עבורכם.

branchplate

אם אתם בכל זאת רוצים לדעת מה נכנס למנה שלכם או אם אתם נמנים על האנשים שמאמינים שחייבים לשלוט בכל חומרי הגלם ובמקביל אין לכם זמן או חשק להתעסק עם קניית אוכל בריא וטרי אז גם לכם יש פתרון. ניתן כיום להזמין ערכות אוכל שכוללות מתכונים ואת את כל חומרי הגלם הדרושים להכנת ארוחות מובנות. באופן כזה הסועד יכול לא רק לדעת בדיוק ממה מורכבת המנה שלו כי אם גם להכין במו ידיו את הארוחה.

בין אם תבחרו במשלוחי מזון ממסעדות בריאות, בהכנה עצמית של מזון בריא או בערכות חומרי גלם לבישול בריא – השיפור שתחושו הן ברמות האנרגיה, הן במצב הרוח והן במשקל שלכם יגיע, והוא יגיע בגדול!